Avrupa Yakası Kombi Servisi

20 Kasım, 2018
Yorum Yok

Avrupa Yakası Kombi Servisi

Avrupa Yakası Kombi Servisi olarak kombilerin bakım ve onarımını üstlenmekte. Kombiler evlerin ısınmalarını sağlayan, sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlardır. Birçok ısınma cihazından çok daha işlevsel ve kullanışlı cihazlardır. Kombiler Türkiye’ye ilk olarak 1980’li yılların sonlarına doğru gelmiştir. İlk kullanımı başkentte görülmeye başlamıştır. Ardından ülkede yer alan birçok ilinde ve ilçesine yayılmıştır. Nüfus yoğunluğundan dolayı en çok kullanım İstanbul’da görülmektedir. Avrupa Yakası Kombi Servisi İstanbul Avrupa yakasında bulunan ilçelere servis hizmeti vermektedir.

Coğrafi koşullardan, altyapı nedenlerinden ve diğer etkenlerden dolayı her ilde kombi tesisatı ve kullanımı bulunmamaktadır. Yeni doğalgaz gelen il ve ilçelerimiz hariç İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Eskişehir gibi büyük şehirlerde kombi kullanan kişi sayısı 2.600.000 ‘dür. Bu rakamın yüzde 50’den fazlası İstanbul’da yer almaktadır. Avrupa Yakası Kombi Servisi bu yakada bulunan ilçelerde kombi bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Kombiler diğer cihazlara göre çok fazla avantajı olan cihazlardır. Merkezi ısıtma sistemi gibi her daire tek bir yerden ısınmaz. Her dairenin farklı ısınma sistemi vardır. İster evin tamamı istenirse tek bir oda ısıtılabilir. En büyük avantajı ise ısınma ve sıcak suyun tekbir cihazdan karşılanmasıdır. Böylece hem sıcak su hem de ısınma için farklı tesisat sistemine ve farklı cihazlara gerek kalmaz. Sağlıklı bir ısınma sistemidir. Yakıt temiz yakıt cinsi olduğundan herhangi bir yakıt atığı da yoktur. Yakıt açısından en büyük avantajı ise herhangi bir yakıt depolanmasına gerek kalmamasıdır. Yakıt gereksinimi evde bulunan doğalgaz sisteminden sağlanmaktadır. Avrupa Yakası Kombi Servisi, kombilerin tesisatları için gerekli bilgi aktarımını ve hizmeti vermektedir.

Avrupa Yakası Kombi onarımı ve bakımı hizmeti veren servislere göre, avantajları çok fazla olan kombilerin bazı dezavantajları da vardır. Bu dezavantajlar, avantajlarının yanında yok denilebilecek kadar azdır. En büyük dezavantajı ilk kurulum maliyetinin biraz fazla olmasıdır. Ortak kullanım alanlarında etkili olmaz. Mesela merdiven boşluğu, koridor ya da hol ya da kiler gibi alanları ısıtmaz. Bu alanları ısıtmamasının nedeni, genellikle bu yerlere petek kurulumu yapılmamasındandır. Kombilerin bir diğer dezavantajı da herkes aynı oranda kullanmadığı için beklenilen derecede ısıtma sağlamamasıdır.

Avrupa Yakası Kombi Servisi hizmeti veren servisler içerisinde Zeytinburnu Demirdöküm kombi servisi, Bakırköy Arçelik Kombi Servisi gibi servislerde yer almaktadır. Avrupa yakasının birçok ilçesinde kombi kurulumu ve onarımı hizmet vermektedir. Doruk Kombi Servisi, Sarıyer Kombi Servisi, Fatih Kombi Servisi, Bayrampaşa Kombi Servisi, Gaziosmanpaşa Kombi Servisi, Etiler Kombi Servisi ve Beşiktaş Kombi Servisi olarak da hizmet vermektedir. Doruk Kombi tarafından, Demirdöküm kombi, ECA kombi, Bosch kombi, Arçelik kombi, Vaillant kombi ve Baymak kombi gibi sektöründe öncü markaların yanı sıra diğer kombi markalara da servis hizmeti verilmektedir.

 

Kaynak: https://dorukkombiservisi.com/

© 2018 Yekten.NET Tüm hakkı saklıdır izinsiz kopyalanamaz...