Yeni Panda Antivirus Pro, bilgisayarınız için en kolay kullanımlı ve en sezgisel koruma sağlar. Onu yükleyin ve virüsleri, casus yazılımları, kök araçları, bilgisayar korsanlarını ve çevrimiçi sahtekarlığı unutun. Panda Antivirus Pro, bilgisayarınızı korumanızı sağlamak için en iyi kararları verecektir.

Panda Antivirus Pro ile en yeni kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı gerçek zamanlı korumanın tadını çıkarabilirsiniz. Sadece PC'niz için koruma sağlamaz, aynı zamanda Android cihazınız için de güvenlik sağlarsınız. Panda Antivirus Pro ayrıca kablosuz ağınızı bilgisayar korsanlarına ve davetsiz misafirlere karşı korur.

Panda Antivirus Pro, casus yazılımlara, kimlik avına (çevrimiçi sahtekarlıklara), rootkit'lere (gizli teknikler) ve bankacı Truva atlarına karşı önemli bir koruma sağlar.

Gerçek zamanlı koruma, bilinen ve bilinmeyen virüslere karşı tam koruma sağlar. Sohbet edin, fotoğraf ve videoları paylaşın, çevrimiçi alışveriş yapın, favori bloglarınızı okuyun ya da Web'e gözünüzün huzurunda ve kesintisiz olarak göz atın. Yeni gerçek zamanlı koruma teknolojisi sayesinde, yeni Panda Antivirus Pro, her zamankinden daha güvenli, daha hızlı ve daha eksiksiz. Bilgisayarınızı güvenli modda başlatın ve kritik durumlarda dezenfekte edin. Bu kurtarma aracını paylaşın ve başkalarının bilgisayarlarını temizlemesine yardımcı olun.

Temel Özellikler:

Gerçek zamanlı Antivirüs ve Anti-spyware.

Davranış analizi koruma.

Proses Monitörü.

URL ve web filtreleme.

Panda Security'nin teknolojileri, herkesin katkıda bulunduğu bir kullanıcı topluluğuna dayanan akıllı bir koruma sistemi sağlar. Bilgisayarınız her zaman güncel ve korunacaktır. Ek olarak, PC'niz, Panda'nın devasa virüs tespit veri tabanının Internet'te (bulut) yer alması nedeniyle tespit gücünü kısıtlamayacaktır.

Panda Antivirus Pro ile, en yeni işletim sistemleri ve platformlar tarafından sağlanan yeni, daha modern ve sezgisel kullanıcı deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz ve bunu kullanmak için uzman olmanız gerekmez. Panda Antivirus Pro sizin için her şeyi yapıyor. Yükleyin ve virüsleri ve diğer tehditleri unutun.