“Türkiye’nin Hızlı Ve Ücretsiz Program İndir ” sloganıyla 2013 yılının Ekim ayında yayın hayatına başlayan Yekten.NET, çıkış noktası olarak bilim konularını referans almıştır. Bilim konuları ve bilişim teknolojileri ağırlıklı makale ve haberlerin yer aldığı kaynak site olarak tanımlayabileceğimiz Yekten.NET’ın asıl amacı, kaliteli Türkçe içerik oluşturmak adına gayret göstererek, Türk internet mecrasına katkıda bulunmaktır.

Site Kurucuları: Kadem Tiryaki (info[at]Yekten.NET)

Gizlilik ve Kullanım Şartları
Sitede yer alan hiçbir içerikte, zararlı sitelere yöndendirici veya farklı görüşleri empoze edici bağlantı bulunmamaktadır. Yapılan yorumların tamamı editör onayı ile yayınlanmakta olup içeriği kullanıcının sorumluluğundadır. Yorumlarda yazılan elektronik posta adresleri tamamen gizlidir, kimse ile paylaşılmaz; sadece gerektiğinde yorum sahibine ulaşabilmek üzere saklanırlar.

“Sitedeki yazıların izinsiz veya bağlantı(Yekten.NET vermeksizin kullanılması etik değildir.”

“ İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır. ” H.Ş 

“ Bizi aldatan, bizden değildir. ” H.Ş ​​​​​

Hakkın karşına çıkardığı değişimlere direnmek yerine, teslim ol. Bırak hayat sana rağmen değil, seninle beraber aksın. Düzenim bozulur, hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatın altının üstünden iyi olmayacağını?

© 2018 Yekten.NET Tüm hakkı saklıdır izinsiz kopyalanamaz...