Instagram'ın Direkt Paylaşma Özelliği iOS'a Geldi

7 Haziran, 2016
Yorum Yok

Instagram'ın direkt paylaşma özelliği iOS'a geldi.

iOS platformu için yeni güncellemesini bugün kullanıcılara sunan Instagram, çok beklenen bir özelliğini de servise aldı. Bundan sonra iOS telefonlardaki fotoğraflar, uygulamayı açmaksızın Instagram üzerinden paylaşılabilecek.

Son güncellemeler ile birlikte uygulamanın tasarımında ve işleyişinde radikal değişikliklere imza atanInstagram, iOS platformu için piyasaya sürdüğü son güncellemesiyle birlikte beklenen bir özelliği daha hayata soktu. Buna göre artık iOS kullanıcıları da Instagram ana uygulamasını açmadan diledikleri fotoğrafı telefon üzerinden Instagram'da paylaşabilecekler. Instagram'ın 8.2 sürümü ile gelen yeni özelliğin dışında hata düzeltmeleri ve bazı performans iyileştirmeleri de yapılmış durumda.

Instagram direkt paylaşma özelliği

Yeni güncelleme ile birlikte artık iOS kullanıcıları Instagram'ı açmadan diledikleri fotoğrafı hemen sol altta yer alan "Paylaş" butonuna tıklayarak paylaşabilecekler. Daha önce bu menüde olmayan Instagram, son güncelleme ile birlikte artık bu menüde de yer alıyor. Eğer bu menüde Instagram'ı göremiyorsanız en sağda yer alan "Fazlası" kısmına tıklamanız ve daha sonra Instagram'ı aktif etmeniz gerekiyor. Direkt paylaşım özelliğ ile birlikte resimlere açıklama ve hashtag yazılabiliyor ancak filtre eklemek için yine de Instagram'ı açmak gerekiyor.

Yeni özelliğin iOS kullanıcıları için gecikmiş bir özellik olduğu söylenebilir.

Haber ile İlgili Yazılımlar
© 2018 Yekten.NET Tüm hakkı saklıdır izinsiz kopyalanamaz...